Hakkımızda

MESAN METAL 1989 yılından bu yana alüminyum sektöründe faaliyet göstermektedir. 32 yıllık sektörsel tecrübesi, kalite ve güvenilirliği ile alüminyum sektörünün lider kuruluşlarındandır. Yenilikçi ve girişimci yapısı ile büyümesini sürdüren firma 2000 yılında Hadımköy’deki modern tesislerine taşınmıştır.

14.000 m2 kapalı alanda kurulu entegre tesisleri en yeni teknoloji ile donatılmış olup sürekli olarak yeni yatırımlarla gelişmektedir.

MESAN METAL, inşaat (ısı yalıtımlı veya yalıtımsız pencere, kapı, cephe, panjur, sineklik, duşa kabin), otomatik aydınlatma, havalandırma, reklam, dekorasyon, perde sistemleri, güneş kolektörleri, soğutucu profilleri üretmekte ve pek çok sanayi dalına hizmet vermektedir.

Üretiminin %45’ini dünyada 32 farklı ülkeye ihraç eden MESAN METAL müşteri odaklı hizmet yaklaşımı çerçevesinde; ürünlerinin tasarlanması, üretilmesi, ambalajlanması, müşterilerine ulaşması ve daha sonraki periyotta gereken tüm desteği, her biri konusunda uzmanlaşmış personeli ile sağlar. Ürün ve hizmet kalitesi TSE, CE ve TUV-SUD ISO 9001:2000 kalite sertifikaları ile tescillenmiştir.

 

  • KURUMSAL